• Detail firmy

PAZDERKA FRANTIŠEK – ELEKTRO

Základní popis

Elektroinstalace bytové. Elektroinstalace průmyslové.Montáž hromosvodů. Revize el.spotřebičů a nářadí. Revize elektro. Revize hromosvodů. Přihlášky k odběru el. Energie Vyhřívání okapů proti zamrznutí .

Adresa

Jana Otty 547
582 22 Přibyslav

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16255640

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace průmyslové

Elektroinstalace bytové. Elektroinstalace průmyslové.Montáž hromosvodů. Revize el.spotřebičů a nářadí. Revize elektro. Revize hromosvodů.

Kontaktní údaje

Mobil: 731 460 987
E-mail: pazderkaf@seznam.cz
WWW: www.pazderkaelektro.wz.cz
Další firmy v oboru

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.