• Detail firmy

PAVROS s.r.o.

Základní popis

Pavros s.r.o. - reklamní činnost a marketing, specializované stavební činnosti, přípravné práce pro stavby. Výroba kovových konstrukcí, kotlů, těles a kontejnerů, výroba stavebních hmot a stavebních výrobků, výroba potravinářských výrobků.

Adresa

Myslbekova 162/9
169 00 Praha 6 - Střešovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25817485
DIČ:  CZ25817485

Výrobky, činnosti

Přípravné práce pro stavby.

Kontaktní údaje

E-mail: pavros.s.r.o@gmail.com

Kontaktní osoba

Mykola Pavlyuk - Jednatel

Telefon: +420 255 729 454
E-mail: pavros.s.r.o@gmail.com
Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.