• Detail firmy

Pavlína Sasínová

Základní popis

Provádíme malířské a natěračské práce, renovace balkonů a lodžií, realizujeme izolace na střechách. Prodáváme malířské a natěračské potřeby.

Adresa

Horní 1795
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73052507
DIČ:  CZ6762300237
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Malířské a natěračské práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 889 641
E-mail: sasinova@barvypavlina.com
WWW: www.barvypavlina.com

Kontaktní osoba

Pavlína Sasínová - Majitel

Další firmy v oboru

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.