• Detail firmy

Pavlína Nová

Základní popis

Kosmetika, výplně a vyhlazení vrásek, přístrojová ošetření, trvalé odstranění chloupků laserem. Manikúra, pedikúra, solárium, kolagenárium – novinka v ČR -obnova povadlé pleti, léčba kožních problémů a regenerace kloubů, masáže, prodlužování řas.

Adresa

Husova 42
251 69 Velké Popovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88514528

Výrobky, činnosti

KOLAGENÁRIUM

Kontaktní údaje

E-mail: info@salon-monamie.cz
WWW: www.salon-monamie.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Nová - Majitel

Mobil: +420 607 510 290
Mobil: +420 721 126 021
E-mail: info@salon-monamie.cz
Další firmy v oboru

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.