• Detail firmy

Pavlína Mrkvičková

Základní popis

Rekondiční a relaxační masáže. Příjemné prostředí, přátelské ceny. Nenoste peníze do lékárny, přijďte na masáž-posiluje imunitu, pomáhá od bolestí.

Adresa

Zborovská 2175
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03091813

Výrobky, činnosti

Profesionální masáže s úsměvem

Ve Dvoře Králové provádím rekondiční a relaxační masáže.Masáž klasická, havajská,medová,Breussova,masáže celkové i částečné,Dornova metoda. Dárkové poukazy. Instruktáž pro provádění masáží.Objednávky, nabídka, ceny, kontakt na www.masazesusmevem.cz.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 320 304
E-mail: info@masazesusmevem.cz
WWW: www.masazesusmevem.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Mrkvičková - Majitel

Mobil: +420 602 320 304
E-mail: info@masazesusmevem.cz
Další firmy v oboru

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.