• Detail firmy

Pavlína Krůtová Vaněčková

Základní popis

Výroba reklamních tabulí, polepů výloh a automobilů, transparentů, vizitek a letáků. Nabídka digitálního tisku a reklamních trik a předmětů.

Adresa

Kbelnice č.p. 6
386 01 Kbelnice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75964635

Výrobky, činnosti

Výroba reklamních tabulí,polepů výloh a automobilů

Výroba reklamních tabulí, polepů výloh a automobilů, transparentů, vizitek a letáků. Nabídka digitálního tisku a reklamních trik a předmětů.

Kontaktní údaje

Mobil: 604 728 375
E-mail: jana.vaneckova@wreklama.cz
WWW: www.wreklama.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Krůtová Vaněčková - Majitel

Mobil: 608 176 496
Další firmy v oboru

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.