• Detail firmy

Stavební činnost Pavlína Korová

Základní popis

Provádíme stavební, přípravné i dokončovací stavební práce. Práce s kamenem, kamenné dlažby, obklady, ploty. Máme přijatelné ceny.

Adresa

Revoluční 1831/7
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75593050
DIČ:  CZ9251082830
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

- přípravné a dokončovací stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 549 236
Mobil: +420 731 984 571
E-mail: pavlinka.korova@seznam.cz
E-mail: martin.cervenakk@seznam.cz
WWW: www.abc.cz/firma/pavlina-korova

Kontaktní osoba

Pavlína Korová - Majitel

Telefon: +420 731 984 571
E-mail: pavlinka.korova@seznam.cz

Martin Červeňák

E-mail: martin.cervenakk@seznam.cz
Další firmy v oboru

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.