• Detail firmy

Ing. Pavlína Černá

Základní popis

Léčebná kosmetika z konopného oleje dle originální české receptury a bio potravinové doplňky na odstranění problémů s pletí, vlasy a nehty, projevů civilizačních chorob a bolestí (kloubů, svalů). Přípravky jsou vhodné pro každého již od narození.

Adresa

Špilarova 567
332 03 Šťáhlavy

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74697188

Výrobky, činnosti

Léčebná kosmetika z konopného oleje.

Kontaktní údaje

E-mail: cerna.p@centrum.cz
WWW: cannabis.majestat.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Pavlína Černá - Majitel

Mobil: +420 605 783 860
E-mail: cerna.p@centrum.cz
Další firmy v oboru

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.