• Detail firmy

Pavla Skálová

Základní popis

Nabízíme velmi kvalitní skleněné a kabelkové flakony na parfémy s rozprašovačem. Dále nabízíme široký výběr parfémů firmy Refan - kvalitní alternativa k originálním vůním z Vaší parfumerie - k parfému flakon s rozprašovačem zdarma.

Adresa

Cintorínska 2729/16
921 01 Piešťany

Okres: Piešťany
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Firemní údaje

IČ:  69951519
DIČ:  CZ7259081984
Rok založení:  2001
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Flakony kabelkové a skleněné, parfémy Refan

- kvalitní skleněné a kabelkové flakony na parfémy a široký výběr parfémů firmy Refan - kvalitní alternativa k originálním vůním z parfumerie

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 153 717
E-mail: flakony.skalova@gmail.com
WWW: www.flakony.sk

Kontaktní osoba

Pavla Skálová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

OK PLZEŇ - Ing. Miroslav Suchý

Poskytování poradenství a zprostředkovatelských služeb v oblasti ekonomiky a obchodu. Specializace na poradenství v podnikání se zahraničními subjekty. Propojení technicko, obchodně ekonomických problémů v mezinárodním prostředí.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.

IMPORTCONSULTING

Specializujeme se na zprostředkování importních a exportních služeb včetně poradenství. Zboží dovážíme z Číny, Taiwanu, Hongkongu, Jižní Koreje, USA i Mexika. Importní i exportní služby realizujeme jednorázově nebo i opakovaně. Vyhledáme Vám dodavatele za ty nejnižší možné ceny na trhu. Pro více informací navštivte naše webové stránky.