• Detail firmy

Pavla Semkovičová

Základní popis

Realizace rodinných zahrad,realizace firemní zeleně, prodej, distribuce a výsadba okrasných i užitkových rostlin

Adresa

Chrášťany 210
252 19 Chrášťany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75914751

Výrobky, činnosti

realizace firemní zeleně

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 677 437
E-mail: semz@seznam.cz
WWW: www.zahradnictvi-chrastany.cz

Kontaktní osoba

Pavla Semkovičová - Majitel

Mobil: +420 724 910 585

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Lenka Horňáková

Zhotovíme vazbu květin dle Vašich přání a požadavků, aranžujeme květiny pro ženy, pro muže i pro děti. Vytváříme květinové dekorace na stůl, dveře i dekorace celých interiérů. Nabízíme široký výběr hrnkových květin, smuteční a svatební kytice. V nabídce máme i sezónní zboží - adventní věnce, vánoční a velikonoční výzdobu. Zabalíme dárky a dárkové koše a nově Vám květiny i dovezeme.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.