• Detail firmy

Pavla Kopalová

Základní popis

JAZYKOVÉ KURZY PAVLA - efektivní výuka německého jazyka; všechny znalostní a věkové kategorie; vlastní výuková metoda; dvacet let zkušeností v oboru.

Adresa

Nerudova 756
293 01 Mladá Boleslav II

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63810026

Výrobky, činnosti

Jazykové kurzy - efektivní výuka němčiny

Efektivní výuka němčiny; firemní i soukromé kurzy pro všechny znalostní kategorie.

Kontaktní údaje

E-mail: pavla.kopalova@volny.cz
WWW: www.jazykovekurzypavla.cz

Kontaktní osoba

Pavla Kopalová - Majitel

Mobil: +420 722 551 071
E-mail: pavla.kopalova@volny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.