• Detail firmy

Pavla Jordáková

Základní popis

Kosmetický salon v centru Českých Budějovic, naše služby zahrnují nejmodernější kavitaci, radiofrekvenci, kadeřnictví, pedikuru, manikuru. Ošetříme muže, ženy, děti, teenagery. Provádíme bezbolestnou liposukci, zbavíme Vás celulity bez bolesti.

Adresa

Táboritská 1100
379 01 Třeboň I

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88196780

Výrobky, činnosti

Kosmetika

Kontaktní údaje

E-mail: slimnface@email.cz
WWW: www.slimnface.cz

Kontaktní osoba

Pavla Jordáková - Majitel

Telefon: 773 474 022
E-mail: slimnface@email.cz
Další firmy v oboru

PULS - PRAHA s.r.o.

Jsme dodavatelem profesionálních kadeřnických potřeb. V naší nabídce naleznete kadeřnické hřebeny a kartáče, kadeřnické nůžky, profesionální kadeřnický nábytek, kadeřnické pláštěnky, depilační vosky, kadeřnické cvičné hlavy, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty, kadeřnické taburety a stolky, plastová kadeřnická umyvadla, kadeřnické břitvy i seřezávače.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.