• Detail firmy

Pavla Fáberová

Základní popis

Internetový prodej bytových doplňků, dekorací, nábytku, dárkového zboží, domácích potřeb, hraček a licenčního zboží. Výroba přírodních polštářků.

Adresa

Stašov 45
572 01 Stašov

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87171902

Výrobky, činnosti

Aromaterapie

Kontaktní údaje

E-mail: tedo-styl@email.cz
WWW: www.tedo-styl.cz

Kontaktní osoba

Pavla Fáberová

Mobil: +420 739 858 022
E-mail: tedo-styl@email.cz
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.

Tkactwo - Produkcja i Usługi Aleksy Pawłowski

Deka je praktická a elegantní doplněk, který pracuje na chladných podzimních večerů, výlety do parku, pikniky a výlety mimo město. Poradit, co bude nejlepší pro ložnice, obývacího pokoje a dětského pokoje, stejně jako to, co se zaměřit při výběru.