• Detail firmy

Pavel Zikmund

Základní popis

Nabízí polední hotova jídla, minutkovou kuchyně, gurmánské zážitky, steaky, pizza, rozvoz jídel, catering. Útulne prostředí, klidná čast města, rozsáhlá zahradka, zázemí pro děti. Dceřinná spolecnost SCATERING, zastřešíme kazdou akci.

Adresa

Pod Vinicí 732
552 03 Česká Skalice

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74297911
DIČ:  CZ8212133061
Rok založení:  2007
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provoz restaurace - hotova jídla, minutky, steaky, pokrmy moderni soucasné gastronomie, catering, rozvoz jídel, zázemí pro deti, atd...

Kontaktní údaje

WWW: sokolovnacs.cz

Kontaktní osoba

Pavel Zikmund - Majitel

Mobil: +420 774 880 966
E-mail: pavel.zikmund@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Patrik Lamka

Nabízíme kompletní sortiment pražírny kávy. Dodáváme kávu Arabica, Robusta a různé kávové směsi. Provozujeme bar No.1 a zabezpečujeme řízené a neřízené degustace rumu. Zajišťujeme prodej indické, kolumbijské, brazilské, peruánské, mexické kávy apod.

Obiekt Tatar

Tatar Objekt se nachází v centru polského na okraji města Rawa Mazowiecka. Jsme "mezi Lodži a ve Varšavě", přesněji 60 km od Lodže (Route 72) a 80 km od Varšavy (E67 / S8). Pro každou z těchto měst se k nám dorazíte za hodinu.

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.