• Detail firmy

Pavel Zikmund

Základní popis

Polygrafické služby a řezaná grafika:bloky,cedulky,krabičky na vizitky,novoročenky,obálky,pruhy na auto,samolepky,samolepky siluety,samolepky tištěné,visačky

Adresa

Pražská 1279/18
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76494616
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Bloky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 084 218
E-mail: icepress@seznam.cz
WWW: www.lionpress.cz

Kontaktní osoba

Pavel Zikmund - Majitel

Petr Zikmund st.

Mobil: +420 602 332 878

Hana Zikmundová

Mobil: +420 606 622 070
Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.