• Detail firmy

Pavel Zikmund

Základní popis

Polygrafické služby a řezaná grafika:bloky,cedulky,krabičky na vizitky,novoročenky,obálky,pruhy na auto,samolepky,samolepky siluety,samolepky tištěné,visačky

Adresa

Pražská 1279/18
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76494616
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Bloky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 084 218
E-mail: icepress@seznam.cz
WWW: www.lionpress.cz

Kontaktní osoba

Pavel Zikmund - Majitel

Petr Zikmund st.

Mobil: +420 602 332 878

Hana Zikmundová

Mobil: +420 606 622 070
Další firmy v oboru

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.

Mgr. Feszanicz Miroslav FOTO

Poskytuji profesionální fotografické služby na zakázku. Zhotovuji produktovou fotografii, profesionální fotografii architektury, výtvarnou reprodukci uměleckých děl, tvorbu reportážní fotografie apod. Nabízím služby profesionálního svatebního fotografa. Zajišťuji fotografování firemních akcí, společenských akcí, kulturních akcí, svateb apod.