• Detail firmy

Pavel Železný

Základní popis

Specializujeme se na perfektní znalost energetiky a vyhledávání nejvýhodnějších dodavatelů energií pro domácnosti a podnikatele. Poskytujeme komplexní služby pro maximalizaci úspor na dodávkách energií, osvětlení a vodě.

Adresa

Sokolovská 3004/21
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71862021
DIČ:  CZ8412294363

Výrobky, činnosti

Informace o energetice

- tipy, rady a nejčastější otázky.

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.zelezny@terragroup.cz
E-mail: zelezny.p@gmail.com
WWW: www.terragroup.cz

Kontaktní osoba

Pavel Železný - Majitel

Mobil: +420 774 370 547
E-mail: pavel.zelezny@terragroup.cz
E-mail: zelezny.p@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Kamil Rod - Daňový poradce

Daňový poradce pro Vysočinu, Prahu a okolí. Již 20 let se zabývám zpracováním mezd, vedením účetnictví a daňové evidence. Poskytuji daňové poradenství, zajistím kontrolní hlášení DPH, zastupuji klienty před Finančními úřady. Jsem držitelem Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2168. Díky bohatým zkušenostem v daňové problematice Vám garantuji 100% spokojenost.

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.

KAMNÁŘSTVÍ - Stanislav Topolovský

Specializací firmy je návrh, realizace a rekonstrukce kachlových kamen do kuchyní či pokojů. Stavby atypických kamen, zahradních krbů. Vše na objednávku (na klíč). Zabýváme se také poradenstvím a projektovou činností.