• Detail firmy

Pavel Žáček

Základní popis

- pojištění (úrazové, životní, důchodové, majetek, domácnost, domy, byty, reality, flotily, stroje, podnikatelé, zemědělci, firmy)

Adresa

Palackého 643/3
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70571252
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pojištení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 866 309
E-mail: zacek.paja@seznam.cz.

Kontaktní osoba

Pavel Žáček

Mobil: +420 602 866 309

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.