• Detail firmy

Pavel Výskala

Základní popis

Provádění epoxidových průmyslových podlah. Bezprašné úpravy betonu, asfaltu, epoxidové stěrky, kotvení strojů, opravy, chemické povrchy. Bezpečnostní komunikační značení hal a skladů.

Adresa

Zálešná III 2616
760 01 Březnice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10569251

Výrobky, činnosti

Provádění epoxidových průmyslových podlah.

Provádění epoxidových průmyslových podlah. Bezprašné úpravy betonu, asfaltu, epoxidové stěrky, kotvení strojů, opravy, chemické povrchy.

Kontaktní údaje

Mobil: 739 633 844
E-mail: vyskalapavel@seznam.cz
WWW: www.vyskala.sweb.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

ZEDNICTVÍ Šemík

Nabízíme, mimo jiné, výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce RD a bytů. Realizujeme pokládku zámkové a kamenné dlažby, sádrokartony, obklady, zateplení fasád - "Zelená úsporám". Dále provádíme zemní práce.