• Detail firmy

Pavel Vymětal

Základní popis

Zajištění veškeré přípravné práce potřebné pro montáž přírodního pískovce, odstranění překážky ruční demolicí, kácením stromů, výkopovými pracemi.

Adresa

Dukelská 702
783 91 Uničov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47189339
Rok založení:  1990
Roční obrat:  500000

Výrobky, činnosti

Sklolaminát

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 134 745
E-mail: sklolaminat@click.cz
E-mail: vymetal.cz@seznam.cz
E-mail: sklolaminat@click.cz
WWW: www.topsluzby.eu

Kontaktní osoba

Pavel Vymětal - Majitel

Mobil: +420 604 777 246
E-mail: vymetal.cz@seznam.cz
Další firmy v oboru

M&K STAVEBNÍ SERVIS spol. s r.o.

Firma M&K, stavební servis spol.s r. o. se sídlem v Městci Králové je stabilní a ryze českou společností, která dnes patří k významným velkoobchodním a distribučním organizacím v oblasti vybavení koupelen a sanitárního zařízení v České republice.

KERAMIKA - Andreas

Tradiční výrobce české keramiky nabízí originální reklamní a dárkové předměty, vyráběny ručně, klasickými starými metodami. V naší nabídce naleznete: různá zvířátka, květináče, svícny, zvonečky, srdíčka, anděle, kasičky, cedulky, aromalampy, vánoční dekorace a mnoho dalšího - kompletní sortiment naleznete na webových stránkách firmy.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.