• Detail firmy

Pavel Všolek

Základní popis

Nabízíme klientům kompletní zpracování zakázek – od grafického zpracování přes tisk až po knihařské zpracování a další finální úpravy tiskovin.

Adresa

Cihelní 1244/95
701 00 Ostrava 1

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14578565
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklamní písmena

Kontaktní údaje

Telefon: +420 723 761 054
E-mail: propis@volny.cz
WWW: www.tiskarnapropis.cz

Kontaktní osoba

Pavel Všolek - Majitel

Mobil: +420 723 761 054

Petr Všolek

Telefon: +420 606 719 271
Další firmy v oboru

Jiří Pustina TISKSERVIS

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ofsetového i digitálního tisku a knihařského zpracování včetně nafocení a grafické přípravy. Tiskneme na tiskovém stroji formátu B2 - KBA Rapida 75 se scenovacím denzitometrem. Knihařské zpracování provádíme na skládacím stroji Shoe a lepičce Horizont. V oblasti tisku máme letité zkušenosti, naši kvalifikovaní zaměstnanci Vám zaručí tisk v nejvyšší kvalitě.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.