• Detail firmy

Pavel Vopat

Základní popis

Prodej a montáž plynových a klasických kotlů k vytápění domů, rozvody ústředního topení, vody a odpadů, montáž sanitární keramiky. Instalatérské práce.

Adresa

třída Vojtěcha Rojíka 379/46
312 00 Plzeň 4 - Újezd

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73391450
DIČ:  CZ6010030554

Výrobky, činnosti

Kotle

Prodej a montáž plynových a klasických kotlů k vytápění domů, rozvody ústředního topení, vody a odpadů, montáž sanitární keramiky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 460 835
E-mail: pavel.vopat@cbox.cz
E-mail: pavel.vopat@seznam.cz
WWW: www.instalaterstvivopat.cz
WWW: www.pavelvopat.webz.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vopat - Majitel

Mobil: +420 736 237 935
E-mail: pavel.vopat@seznam.cz
Další firmy v oboru

Stanislav Sedlák - SUTI

Provádíme instalatérské, topenářské práce a domovní instalace plynu. Zajišťujeme přestavbu kotlů na ekologické spalování. Dodáváme solární systémy v rámci programu Zelená úsporám.

František Opat AKVAMONT - instalatérské a topenářské práce

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme výměny a opravy kotlů a rekonstrukce topných systémů. Prodáváme instalační materiál, sprchové kouty, vany, sanitární keramiku, koupelnový nábytek a baterie. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž rekonstrukce koupelen a bytových jader.

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.