• Detail firmy

Pavel Vonostránský

Základní popis

Autoservis a pneuservis. Poskytujeme opravy vozidel. Svařování plastů, digitální geometrie, opravy a GO vstřikovacích čerpadel.

Adresa

Libušina
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62960156

Výrobky, činnosti

Autoservis a pneuservis. Poskytujeme opravy vozide

Autoservis a pneuservis. Poskytujeme opravy vozidel. Svařování plastů, digitální geometrie, opravy a GO vstřikovacích čerpadel.

Kontaktní údaje

Fax: +420 315 792 157
E-mail: vonostransky@seznam.cz
WWW: www.autoserviskralupy.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vonostránský - Jednatel

Mobil: +420 602 277 024
Další firmy v oboru

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

Jiří Skřivan

Autoopravna Lpg-Skřivan je firma s letitými zkušenostmi a to v oblasti přestaveb motorových vozidel na LPG. Poskytujeme rovněž servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Naše služby autoservisu nabízíme za velmi rozumné ceny. Nabízíme různé náhradní díly jako brzdy, výfuky a další. K prodeji máme také tažná zařízení. Neváhejte nás navštívit.