• Detail firmy

Pavel Vojtíšek

Základní popis

Zabýváme se stavebními pracemi - rekonstrukce rodinný domů, bytů, malých budov a kancelářských prostorů.

Adresa

Kácov 143
285 09 Kácov

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41429826

Výrobky, činnosti

Stavební firma

Zabýváme se stavebními pracemi - rekonstrukce rodinný domů, bytů, malých budov a kancelářských prostorů. Zateplování a konečná úprava fasád - ruční i stříkané. Provádíme veškeré obklady a dlažby

Kontaktní osoba

Pavel Vojtíšek - Majitel

Mobil: +420 776 261 704
E-mail: Vojta.Tiny@seznam.cz
Další firmy v oboru

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.