• Detail firmy

Pavel Vodička

Základní popis

V našem eshopu najdete pánskou módu, od spodního prádla, pyžam, županů, triček, košil, přes mikiny, bundy, svetry, kalhoty, čepice, po kosmetiku, erotické zboží, dárky, doplňky a služby pro muže.

Adresa

Chmelařská 1121
407 47 Varnsdorf

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01242181

Výrobky, činnosti

Pánská móda.

Kontaktní údaje

Mobil: 721 347 531
E-mail: info@panskamoda.eu
E-mail: pavel.vodicka@outlook.cz
WWW: panskamoda.eu

Kontaktní osoba

Pavel Vodička - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Kamila Kolmanová

Společnost zajišťuje prodej krasošatů a různých sportovních dresů a kostýmů. Vámi vybraný model bude ušití přímo na míru. Není nutné osobní setkání lze zadat pouze požadované rozměry. Na našich stránkách najdete široký výběr krasošatů, krasosukní, krasokošil, baletních kostýmů a dalších. Vyberte si a poté nás stačí pouze kontaktovat. Provozujeme i bazarový prodej krasobruslařských potřeb.

ZANARDI TRADE

Naše oblečení je vysoce ceněna mezi zákazníky, o čemž svědčí i trvalou spolupráci s mnoha různých obchodech po celé zemi. Silný zájem o naše produkty nás povzbuzuje k tvůrčí činnosti, neustálé zlepšování kvality našeho oblečení a hledání nových technologických řešení.

PPHU "MIKAS" Mirosław Szulc

Firma "Mikas" představil nejnovější výrobní technologie, nové vzory a modely pánských obleků. Výrobky společnosti jsou charakterizovány různými barvami a látek používaných, pečlivé zpracování a dostupné ceny pro velkoobchodní i maloobchodní prodej. Současná výrobní kapacita firmy je 2.500. obleky, dva a sedací měsíc.