• Detail firmy

Pavel Váverka

Základní popis

PV elektronické systémy Písek - návrh, montáže a servis - zabezpečovací systémy (PTZS, EZS), kamerové systémy (CCTV, IP), přístupové systémy (ACS), telefonní ústředny, strukturovaná kabeláž (SKS), počítačové sítě (LAN). Místní šetření a návrh zdarma.

Adresa

Hostivítova 347
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88252132
DIČ:  CZ7603071575

Výrobky, činnosti

Telefonní ústředny (PBX)

Provádíme návrhy, montáže a servis telefonních ústředen včetně optimalizace nákladů na telefonní hovory a paušály. Konzultace zdarma.

Kontaktní údaje

Fax: +420 910 057 956
E-mail: info@pavelvaverka.cz
WWW: www.pavelvaverka.cz

Kontaktní osoba

Pavel Váverka - Majitel

Mobil: +420 736 228 687
E-mail: elsystemy@pavelvaverka.cz
Další firmy v oboru

Zdeněk Prener - PRENER.CZ

Zajišťujeme technické zabezpečení společenských akcí po celé ČR. Nabízíme realizaci ozvučení a osvětlení pódií při různých akcích. Instalujeme LED obrazovky či kompletně navrhujeme laserové show. Poskytujeme mobilní zastřešení a pronájem party stanů. Vytvoříme jakoukoliv dekoraci pro Vámi plánovanou akci.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

AB TÁBOR spol. s r.o.

Prodáváme bezpečnostní kování, zámky, trezory, sejfy a peněžní pokladny, bezpečnostní petlice a závory a další produkty. Vyrábíme klíče mnoha typů. Navštívit nás můžete v naší provozovně v Táboře.