• Detail firmy

Pavel Vaňous

Základní popis

Náš e-shop nabízí,Autodoplňky, gumové koberce ,plastové vany, střešní nosiče, nosiče kol na střechu, nebo na tažné zařízení povinnou výbavu, boční lišty, Deflektory - Ofuky Heko na okna automobilu, opravané sady pneu, Autopotahy

Adresa

Staré Město 182
569 32 Staré Město u Moravské Třebové

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73582921
DIČ:  CZ7903103681

Výrobky, činnosti

Koberce gumové

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.vanous@centrum.cz
WWW: www.garage-shop.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vaňous - Majitel

Telefon: 420 777 113 493
E-mail: pavel.vanous@centrum.cz
Další firmy v oboru

TRIGI, s.r.o.

Vyrábíme technické tkaniny ze lnu, bavlny a juty. Náš sortiment dále tvoří bavlněné plachtoviny a stanovky, malířská plátna, velkoprostorové stany a párty stany, textilní haly, atypická zastřešení, plachty a autoplachty, poštovní pytle a obaly. Na kompletní nabídky se můžete podívat na našich webových stránkách.

Zakład Przetwórstwa Czyściwa Technicznego Seweryn Rosa

Naše firma se zabývá prodejem použitých oděvů a výroba bavlněných tkanin a technické bílé a barevné. Naše firma má vlastní dopravu, která umožní snadnější kontakt se zákazníkem. Naše firma poskytuje svým zákazníkům self-třídění oblečení. Také v naší nabídce máme Prodej oblečení a lůžkoviny tabulky.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.