Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.


Nerezové kuchyňské digestoře - výroba

Specializujeme se na výrobu nerezových kuchyňských digestoří. Kuchyňské nerezové odsavače par dodáváme dle požadavků zákazníků s možností odborné montáže přímo na místě.

Nerezové průmyslové digestoře - výroba

Zajišťujeme výrobu nerezových průmyslových digestoří pro průmyslové, velkokapacitní a hotelové kuchyně. Nerezové průmyslové digestoře jsou vyráběny na zakázku.

Nerezová vzduchotechnická potrubí Středočeský kraj

Zhotovujeme nerezová vzduchotechnická potrubí. Kromě vzduchotechnických potrubí z nerezu zhotovujeme také klapky, protidešťové žaluzie, spiro tvarovky a atypická vzduchotechnická potrubí z měděného plechu.

Vzduchotechnická potrubí pozink - výroba

Zabezpečujeme výrobu vzduchotechnických potrubí z galvanicky pozinkované oceli (pozink). Námi dodávaná potrubí z pozinku mají dlouhou životnost a lze je vyrobit na míru dle požadavků zákazníků.

Měděné digestoře - výroba

Zabýváme se výrobou měděných digestoří. Dodáváme také individuálně řešené designové měděné digestoře a prvky pro interiéry.

Designové měděné digestoře - výroba

Navrhujeme a vyrábíme designové digestoře z mědi. Měděné digestoře jsou zajímavým prvkem zejména v kuchyních v retro stylu a skvěle vyniknou nad kuchyňskými ostrůvky; provádíme také repliky starých měděných digestoří.

Měděná vzduchotechnická potrubí - výroba

Jsme specializovaní na výrobu měděných vzduchotechnických potrubí. Vzduchotechnické potrubí z mědi může zastávat také funkci výrazného doplňku interiéru kterékoliv místnosti v domě.

Výroba a montáž digestoří do gastro provozů

Naše firma se postará o návrh, kompletní výrobu a profesionální montáž digestoří pro gastronomické provozy. Digestoře zhotovujeme dle požadavků klientů tak, aby přesně splňovaly požadavky na provoz, výkon i design.

Atypické kuchyňské digestoře na míru

Specializujeme se na výrobu atypických kuchyňských digestoří na míru. Atypické kuchyňské odsavače par dodáváme dle požadavků zákazníků s možností odborné montáže přímo na místě.

Kuchyňské odsavače par - výroba

Provádíme výrobu kuchyňských odsavačů par. Vyrábíme kuchyňské digestoře z mědi, pozinku i nerezu, které jsou vhodné do kuchyní všech typů. Výrobu řešíme individuálně s každým zákazníkem, nebo můžete vybírat z nabízených modelů.

Odsávací digestoře nástěnné - výroba

Zajišťujeme výrobu nástěnných odsávacích digestoří. Pro více informací, např. o požadovaných rozměrech Vaší digestoře, nás neváhejte kontaktovat.

Odsávací digestoře prostorové - výroba

Vyrábíme prostorové odsávací digestoře. Ozvěte se nám, rádi s Vámi domluvíme veškeré podrobnosti.

Celonerezové vertikální lapače tuku

Věnujeme se zakázkové výrobě celonerezových vertikálních lapačů tuku, které jsou vhodné zejména pro použití v gastroprovozech - restaurace, hotely, jídelny apod.

Samotahové hlavice CAGI

Provádíme výrobu samotahových pozinkových hlavic CAGI. Kontaktujte nás a sdělíme Vám podrobné informace.

Vnitřní a vnější pozinkové zaslepení - výroba

Zhotovujeme pozinkové zaslepení vzduchotechnických potrubí, a to jak vnitřní, tak i vnější.

Pozinkové segmentové oblouky - výroba

Vyrábíme pozinkové segmentové oblouky. Kromě pozinku lze segmentové oblouky zhotovit i z mědi nebo nerezu.

Kruhové a osové pozinkové přechody - výroba

Zaměřujeme se na výrobu pozinkových přechodů v kruhovém a osovém provedení. Více informací Vám rádi sdělíme telefonicky nebo e-mailem.

Kruhové tlumící vložky - výroba

Specializujeme se mimo jiné na výrobu kruhových tlumících vložek - jedná se o příruby lisované - pozinkované. Bližší parametry s Vámi rádi domluvíme.

Tlumící vložky čtyřhranné - výroba

Dodáváme tlumící čtyřhranné vložky vlastní výroby. Jedná se o tlumící vložky pro vzduchotechnická zařízení o šíři profilu příruby 20 mm a 30 mm, případně dle individuálních požadavků každého zákazníka.

Nástrojařské, klempířské a strojní práce

V rámci naší specializace Vám nabízíme komplexní služby v oblasti nástrojařských, klempířských a strojních prací. Zakázku zpracujeme od průmyslové dokumentace až po odbornou montáž. Rádi vyhovíme Vašich přáním a potřebám; neváhejte se na nás obrátit.

Jak k nám