Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.


Nerezové kuchyňské digestoře - výroba

Specializujeme se na výrobu nerezových kuchyňských digestoří. Kuchyňské nerezové odsavače par dodáváme dle požadavků zákazníků s možností odborné montáže přímo na místě.

Nerezové průmyslové digestoře - výroba

Zajišťujeme výrobu nerezových průmyslových digestoří pro průmyslové, velkokapacitní a hotelové kuchyně. Nerezové průmyslové digestoře jsou vyráběny na zakázku.

Nerezová vzduchotechnická potrubí Středočeský kraj

Vyrábíme nerezová vzduchotechnická potrubí. Kromě vzduchotechnických potrubí z nerezu zhotovujeme také klapky, protidešťové žaluzie, spiro tvarovky a atypická vzduchotechnická potrubí z měděného plechu.

Výroba žaluzií, klapek a spiro tvarovek

Věnujeme se strojní a nástrojářské výrobě, v rámci které zajišťujeme výrobu protidešťových žaluzií, klapek a spiro tvarovek pro vzduchotechnická potrubí.

Vzduchotechnická potrubí pozink - výroba

Zabezpečujeme výrobu vzduchotechnických potrubí z galvanicky pozinkované oceli (pozink). Námi dodávaná potrubí z pozinku mají dlouhou životnost a lze je vyrobit na míru dle požadavků zákazníků.

Měděné digestoře - výroba

Zabýváme se výrobou měděných digestoří. Dodáváme také individuálně řešené designové měděné digestoře a prvky pro interiéry.

Designové měděné digestoře - výroba

Navrhujeme a vyrábíme designové digestoře z mědi. Měděné digestoře jsou zajímavým prvkem zejména v kuchyních v retro stylu, skvěle vyniknou nad kuchyňskými ostrůvky, provádíme také repliky starých měděných digestoří.

Měděná vzduchotechnická potrubí - výroba

Jsme specializovaní na výrobu měděných vzduchotechnických potrubí. Vzduchotechnické potrubí z mědi může zastávat také funkci výrazného doplňku interiéru kterékoliv místnosti v domě.

Výroba a montáž digestoří do gastro provozů

Naše firma se postará o návrh, kompletní výrobu a profesionální montáž digestoří pro gastronomické provozy. Vyrábíme digestoře dle požadavků klientů tak, aby přesně splňovaly požadavky na provoz, výkon i design.

Kuchyňské odsavače par - výroba

Provádíme výrobu kuchyňských odsavačů par. Vyrábíme kuchyňské digestoře z mědi, pozinku i nerezu, které jsou vhodné do kuchyní všech typů. Výrobu řešíme individuálně s každým zákazníkem nebo můžete vybírat z nabízených modelů.

Jak k nám