• Detail firmy

Pavel Váňa

Základní popis

Nabízíme zámečnické práce. Provádíme oplocení, nesené a pojezdové brány či schodiště včetně garážových vrat.

Adresa

Dobřichov 159
289 11 Pečky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62485750

Výrobky, činnosti

Nabízíme zámečnické práce.Provádíme oplocení,brány

Nabízíme zámečnické práce. Provádíme oplocení, nesené a pojezdové brány či schodiště včetně garážových vrat.

Kontaktní údaje

E-mail: zamecnictvi.vana@seznam.cz
WWW: www.vasizamecnici.cz

Kontaktní osoba

Pavel Váňa - Majitel

Mobil: +420 607 977 715
Mobil: +420 777 692 900
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

Team Praha s.r.o.

Provádíme sváření, CNC obrábění a engineering. Jsme vybaveni technologickým zařízením na obrábění různorodého charakteru polotovarů.V zámečnickém provozu jsme schopni nabídnout komplexní služby jako jsou: pálení plazmou, řezání -vodní paprsek, střihání, ohýbání, zkružování a svařování. Běžně pracujeme s oceli ve třídách 11,12,14,15 a 17. Vyrábíme a dodáváme svařence až do hmotnosti 8 tun

KOVOKAPA CZ s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž samonosných bran a schodišť. Věnujeme se zámečnické práci a kovářské výrobě. Nabízíme zakázkovou i sériovou výrobu. V nabídce máme také Smartline oplocení bez údržby. Zaměřujeme se především na brány s pojezdem, branky, ploty, schody, schodiště a další. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb.