• Detail firmy

Pavel Valášek

Základní popis

Výroba kovaných bran a plotů, mříží, krbového nářadí, kování kramlí a ostření součástí zemědělských strojů. Dále provádím zámečnické práce.

Adresa

Lochenice 189
503 02 Lochenice

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61226297

Výrobky, činnosti

Výroba kovaných bran a plotů, mříží,

krbového nářadí, kování kramlí a ostření součástí zemědělských strojů. Dále provádím zámečnické práce.

Kontaktní údaje

Telefon: 495 581 018
Mobil: 602 439 179
E-mail: kovar.valasek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Valášek - Majitel

Další firmy v oboru

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

Václav Minařík

Umělecké kovářství se specializací na restaurování památek a historických předmětů. Nabízím výrobu, opravy a restaurování historických soch, sousoší, veřejného osvětlení, lamp, luceren, lustrů, kašen, fontán, vrcholových kopulí, křížů, církevních reliéfů, mříží a nejrůznějšího vybavení interiéru na zakázku. Restaurované předměty je možné také pozlacovat.

Miroslav Liederhaus - Kovovýroba

Nabízíme kompletní kovaný sortiment včetně kombinace se sklem. Specializujeme se zejména na svítidla, interiérové doplňky a výrobu atypických produktů na zakázku.