• Detail firmy

Pavel Trojek

Základní popis

Nabízíme broušení kotoučových pil, hoblovacích nožů, vrtáků a řetězů motorových pil. Autorizovaný prodej výrobků Husqvarna.

Adresa

K Vydralinám 384/16
725 25 Ostrava - Polanka nad Odrou

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61969893

Výrobky, činnosti

Součásti a náhradní díly strojů

Broušení kotoučových pil, hoblovacích nožů, vrtáků a řetězů motorových pil.

Kontaktní údaje

E-mail: paveltrojek@cmail.cz

Kontaktní osoba

Pavel Trojek - Majitel

Mobil: +420 603 595 996
E-mail: paveltrojek@cmail.cz
WWW: www.paveltrojek.byl.cz
Další firmy v oboru

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.