• Detail firmy

Pavel Tichý

Základní popis

Provádění instalatérských, plynařských a topenářských prací. Zaměřujeme se na přestavby a rekonstrukce bytových jader, zednické a obkladačské práce. Máme vlastní prodejnu instalatérských potřeb.

Adresa

Před Skalkami I 3188/5
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18891659
DIČ:  CZ6404061147
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  8
Roční obrat:  6000000

Výrobky, činnosti

Voda - topení - plynové armatury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 771 012
Telefon: +420 272 764 530
E-mail: instalaterství@volny.cz
WWW: www.volny.cz/instalaterství

Kontaktní osoba

Pavel Tichý - Majitel

Další firmy v oboru

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.

Správa budov Kloubec

Zajišťujeme správu a údržbu bytů a kanceláří včetně úklidu. Provádíme elektroinstalace, zednické a instalatérské práce, čištění odpadů a kanalizací. Zabýváme se rovněž truhlářstvím a drobným zámečnictvím. Součástí poskytovaných služeb je také úklid venkovních prostor a úprava zeleně. V neposlední řade se věnujeme realizacím dřevostaveb a montovaných staveb. Více informací naleznete na našich www.