• Detail firmy

Pavel Thüringer

Základní popis

Zaměřuji se na výstavbu a servis společných televizních antén, rozvodů kabelové televize a infokanálů. Prodávám a montuji satelitní a TV antény.

Adresa

Staňkovská 369
198 00 Praha 9 - Hostavice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67644066

Výrobky, činnosti

Opravy stávajících satelitů a měření signálu.

Zaměřuji se na výstavbu a servis společných televizních antén, rozvodů kabelové televize a infokanálů. Prodávám a montuji satelitní a TV antény. Provádím opravy stávajících satelitů a měření signálu.

Kontaktní údaje

E-mail: info@thservis.cz
WWW: www.thservis.cz

Kontaktní osoba

Pavel Thüringer - Majitel

Mobil: +420 777 613 603
Další firmy v oboru

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.

BLUE PANTHER s.r.o.

Nabízíme široký sortiment měřicích a kalibračních přístrojů. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, zajišťujeme odborná školení a tréninky k využití měřicích přístrojů.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.