• Detail firmy

Pavel Tauchman

Základní popis

Velkoobchod, maloobchod a e-shop s krmivy a doplňky výživy pro psy.

Adresa

Dolní Olešnice 79
543 75 Dolní Olešnice

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71429492

Výrobky, činnosti

Krmiva

Velkoobchod , maloobchod a e-shop s krmivy a doplňky výživy pro psy . Zastoupení značek krmiv : Taste of the Wild , Essentials Foods , Nutra Gold Holistic , Magnusson .Kontakt : Pavel Tauchman , Dolní Olešnice 79 , 54375 . www.krmiva-tauchman.cz .

Kontaktní údaje

E-mail: tauchman.pavel@seznam.cz
WWW: www.krmiva-tauchman.cz

Kontaktní osoba

Pavel Tauchman - Majitel

Mobil: +420 605 185 319
E-mail: tauchman.pavel@seznam.cz
Další firmy v oboru

VÝROBA OPASKŮ - Ing. Zdeněk Korbel

Zakázková kožedělná výroba.Nabízíme výrobu kožených opasků, obojků ,pouzder ,peněženek i kožených doplňků. Provádíme opravy obuvi a kožené galanterie.

Ketris, s.r.o.

Nabízíme zcela kompletní sortiment světové úrovně pro zemědělce a chovatele. Prodáváme chovatelské potřeby pro hospodářská zvířata, vybavení stájí včetně desinfekce, elektrické ohradníky, automaty na mléko, potřeby pro koně a jezdce, krmiva pro koně, psy, kočky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Sortiment každý rok obnovujeme.

Jiří Pučera

Zajišťujeme výrobu chovatelských zařízení a zahradních zařízení z masivu na zakázku. Specializujeme se na pergoly, zahradní nábytek, králíkárny, psí boudy a další. Součástí našeho sortimentu jsou také dřevěné květináče, truhlíky a bytové doplňky. Zaměřujeme se také na interiérové úpravy. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim zákazníkům.