• Detail firmy

Pavel Talafa

Základní popis

Nábytek Talafa - Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát. Vyrábíme z dřevotřískových desek, kuchyně, vestavby, skříně, doplňky a prvky do interiéru.

Adresa

Riegrova 528/19
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88314570

Výrobky, činnosti

Nábytek na zakázku

Realizaci každé zakázky začínáme osobní konzultací, po které následuje vytvoření návrhu. Následuje vypracování cenové nabídky, uzavření smlouvy o dílo, výroba nábytku, doprava a montáž na místě a vše zakončíme předáním hotové a kompletní zakázky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 657 518
E-mail: ptalafa@nabytek-talafa.cz
WWW: www.nabytek-talafa.cz

Kontaktní osoba

Petr Talafa

Mobil: +420 602 657 518
E-mail: ptalafa@nabytek-talafa.cz

Pavel Talafa - Majitel

Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.