• Detail firmy

Pavel Svozil

Základní popis

Prodej kávovarů, nápojových a prodejních automatů, výdejníků vody, balené vody, limonád a sirupů či kávy. Výhradní zastoupení kávy Mäder.

Adresa

Oderská 205/7
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68725043

Výrobky, činnosti

Prodej čaje a kávy

Kontaktní údaje

E-mail: abcdrink@seznam.cz
WWW: www.abcdrink.cz

Kontaktní osoba

Pavel Svozil - Majitel

Mobil: +420 608 769 869
Další firmy v oboru

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.

TeS, spol. s r. o. Chotěboř

Zabýváme se dodávkou vybavení pro gastroprovozy na klíč. Nabízíme stolní varné spotřebiče, konvektomaty, varnou techniku, vybavení pro výrobu pizzy, výčepní a barové zařízení, chladící a mrazící techniku, nářezové stroje, kráječe, mixéry, mlýnky, krouhače a škrabky na zeleninu, výrobníky čaje a kávy, myčky nádobí a samozřejmě i nerezový nábytek.

GS GLOBAL SERVIS spol. s r.o.

Vyrábíme technologie a technologické celky pro mlékárenský a potravinářský průmysl. Zajišťujeme technickou a projektovou přípravu, dodávku a montáž technologických zařízení, výrobních linek a nerezových rozvodů potrubí. Zabýváme se také následnou elektroinstalací, měřením a regulací.