• Detail firmy

Pavel Svoboda

Základní popis

Provozování sběrných dvorů odpadu. Sběr, odvoz odpadu, odpadové hospodářství. Likvidace, recyklace odpadu, odvoz nebezpečného a komunálního odpadu.

Adresa

Boettingerova 2567/8
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44632258
DIČ:  138-6904271891
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Služby čištění odpadních vod

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 023 395
E-mail: PavSvo@tiscali.cz
E-mail: info@svobodaodpady.cz
WWW: www.SvobodaOdpady.cz

Kontaktní osoba

Pavel Svoboda - Majitel

Mobil: +420 608 984 598
Další firmy v oboru

PROJECT PLUS KLATOVY, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Klatovech - Lubech a zabývá se výstavbou inženýrských sítí a realizaci vodohospodářských staveb. Zajišťujeme výstavbu kanalizací, vodovodů, čistíren odpadních vod atd. Rekonstruujeme a obnovujeme vodní nádrže, provádíme revitalizace a úpravy vodních toků, výstavby odvodňovacích zařízení včetně údržby, zemní práce. Seznam používané techniky naleznete na našich www stránkách.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

AA - REALCENTRUM s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na úklidové služby. Zajišťujeme správu budov, provádění komplexních úklidů a čisticích prací pro firmy i občany, čištění koberců a čalouněného nábytku, mytí oken, sekání trávy a mnoho dalšího. Kompletní přehled služeb včetně ceníku naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat!