• Detail firmy

Pavel Svítek

Základní popis

Zabýváme se výrobou reklamy a reklamních předmětů, instalací billboardů, podlahové grafiky, reklamních desek, orientačních systémů i světelných panelů

Adresa

Horymírova 416/58
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45888892
DIČ:  CZ6806180722
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Zabýváme se výrobou reklamy a reklamních předmětů, instalací billboardů, podlahové grafiky, reklamních desek, orientačních systémů i světelných panelů. Poskytujeme reklamní služby, služby grafického i DTP studia, velkoformátové aplikace, bannery.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 588 330
E-mail: pavel@theli.cz
WWW: www.theli.cz

Kontaktní osoba

Pavel Svítek - Majitel

Další firmy v oboru

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.