• Detail firmy

Pavel Štycha

Základní popis

Specialista na čištění koberců a čalouněného nábytku. Používáme špičkovou techniku a chemii. Půjčovna úklidových strojů.

Adresa

U Kapličky 18
267 18 Hlásná Třebaň

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68202032
DIČ:  CZ7407130434
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čištění koberců

Kontaktní údaje

Mobil: 420 774 774 412
E-mail: info@cistenikobercu.cz

Kontaktní osoba

Pavel Štycha - Jednatel

Mobil: +420 602 271 367
E-mail: info@cistenikobercu.cz
WWW: www.cistenikobercu.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.