• Detail firmy

Pavel Studnička

Základní popis

Sekání trávy, likvidace plevele, nálet. dřevin či keřů. Úklidové služby,hodinový manžel, úpravy v bytě, rekonstrukce. Montáž nábytku a zednické práce.

Adresa

Proboštovská 1083/4
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03213226
Rok založení:  2014
Počet zaměstnanců:  1
  • Služby

Výrobky, činnosti

Údržba zahrad

Zajišťuji sekání trávy od zahrady až po louku či park, likvidace plevele, náletových dřevin či keřů. Střihání okrasných dřevin.

Kontaktní údaje

E-mail: pavelstudnicka@gmail.com
WWW: www.st-servis.cz

Kontaktní osoba

Pavel Studnička - Majitel

Mobil: +420 773 869 909
E-mail: pavelstudnicka@gmail.com
Další firmy v oboru

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

EDUARD REVAJ - REVOS

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytů, domů, bytových jader a koupelen na klíč. Dodáváme a montujeme dlažby, obklady, vinylové a plovoucí podlahy či koberce. Zajišťujeme prodej vybavení koupelen.