• Detail firmy

Pavel Štrubl

Základní popis

Nabízím celoroční údržbu zeleně, řez stromů, stříhání živých plotů, sekání trávy a úklid sněhu. Provádím vysazování a odborné ošetření dřevin

Adresa

Pňovice 218
784 01 Pňovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86897578
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zahradní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 733 329 076
WWW: www.upravazahrad.cz

Kontaktní osoba

Pavel Štrubl - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.

Likvidace odpadů Janovský a syn

Specializujeme se na likvidace odpadů a černých skládek. Zabezpečujeme pronájem kontejnerů pro likvidaci odpadů a dovoz nejrůznějšího stavebního materiálu. Provozujeme svozový dvůr na Praze 4. Zaměřujeme se také na úklid černých skládek a jsme schopni zajistit i následné zahradnické práce pro regeneraci místa.

Pavla Kostohryzová - Květinářka

Nabízím kompletní služby v oboru floristky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a snažím se splnit zakázky tak, aby předčily Vaše očekávání. Vytvořím květinové výzdoby a dekorace do hotelů, penzionů, do firem i úřadů. Zabývám se svatební výzdobou, včetně poskytnutí květinové poradny.