• Detail firmy

Pavel Štrubl

Základní popis

Nabízím celoroční údržbu zeleně, řez stromů, stříhání živých plotů, sekání trávy a úklid sněhu. Provádím vysazování a odborné ošetření dřevin

Adresa

Pňovice 218
784 01 Pňovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86897578
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zahradní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 733 329 076
WWW: www.upravazahrad.cz

Kontaktní osoba

Pavel Štrubl - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.

Lenka Horňáková

Zhotovíme vazbu květin dle Vašich přání a požadavků, aranžujeme květiny pro ženy, pro muže i pro děti. Vytváříme květinové dekorace na stůl, dveře i dekorace celých interiérů. Nabízíme široký výběr hrnkových květin, smuteční a svatební kytice. V nabídce máme i sezónní zboží - adventní věnce, vánoční a velikonoční výzdobu. Zabalíme dárky a dárkové koše a nově Vám květiny i dovezeme.

Ing. Alena Suchardová - projektování zahrad a parků

Zajišťujeme návrhy, realizace a poradenství v oblasti zahradnictví, koupacích i okrasných jezírek. Provádíme údržbu zeleně, rekultivaci a revitalizaci.