• Detail firmy

Pavel Stratil

Základní popis

Nabízíme zpracování výkresové dokumentace strojních dílů a sestav, dokumentaci podle vzorku, návrh nových strojů a zařízení, pevnostní výpočty dílů a konstrukcí a v kooperaci řešíme i následnou výrobu.

Adresa

Lesní 221
753 56 Opatovice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74113682

Výrobky, činnosti

Konstrukční činnost ve strojírenství

Kontaktní údaje

E-mail: pstratil@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing Pavel Stratil - Majitel

Telefon: 775 152 268
E-mail: pstratil@seznam.cz
Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.