• Detail firmy

Pavel Štěpán

Základní popis

Provádíme truhlářské práce. Zaměřujeme se na dětské pokoje, kuchyně a ložnice, postele, noční stolky a interiérové i vchodové dveře

Adresa

Předboř 11
391 18 Choustník

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74174410

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní osoba

Pavel Štěpán - Majitel

Mobil: +420 724 251 235
Další firmy v oboru

Boxy pro koně Vrchota

Vyrábíme na zakázku venkovní i vnitřní boxy pro koně, parkurové prvky a kolotoče pro koně. Zhotovujeme stáje a stájové přístřešky pro koně, pastevní přístřešky a kotce pro zvířata. Zároveň se věnujeme zámečnictví, truhlářství a tesařství.

STŘECHY V + M, s.r.o.

Zajišťujeme zhotovování nových střech sedlových i plochých, rekonstrukce střech a nátěry. Pracujeme se všemi druhy krytin. Nabízíme služby pokrývačů, tesařů, klempířů a zedníků, realizujeme sádrokartonářské práce a další. Působíme v oblasti Tábor a okolí, ale přijímáme také zakázky z celé ČR.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.