• Detail firmy

Pavel Štěpánek

Základní popis

NEJ www cz je NEJfektivnějším řešením pro online reklamu a online marketing, webové aplikace a stránky.

Adresa

Ke Spálence 235
143 00 Praha 4 - Točná

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71074376
DIČ:  CZ7507100238
Rok založení:  2002
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Webdesign

NEJ www cz je nejefektivnější digitální agentura - www stránky, webové aplikace, responzivní webdesign a online marketing. Zahrnuje domény, webhosting, analýzy, www stránky, eshopy, marketing, SEO, PPC, reklamu, PR, produkci a postprodukci.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 050 550
E-mail: info@nejwww.cz
WWW: www.NEJwww.cz

Kontaktní osoba

Pavel Štěpánek - Majitel

Mobil: +420 734 158 500
E-mail: info@nejwww.cz
Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.