• Detail firmy

Pavel Štěpánek

Základní popis

NEJ www cz je NEJfektivnějším řešením pro online reklamu a online marketing, webové aplikace a stránky.

Adresa

Ke Spálence 235
143 00 Praha 4 - Točná

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71074376
DIČ:  CZ7507100238
Rok založení:  2002
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Webdesign

NEJ www cz je nejefektivnější digitální agentura - www stránky, webové aplikace, responzivní webdesign a online marketing. Zahrnuje domény, webhosting, analýzy, www stránky, eshopy, marketing, SEO, PPC, reklamu, PR, produkci a postprodukci.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 050 550
E-mail: info@nejwww.cz
WWW: www.NEJwww.cz

Kontaktní osoba

Pavel Štěpánek - Majitel

Mobil: +420 734 158 500
E-mail: info@nejwww.cz
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.