• Detail firmy

Pavel Štark

Základní popis

Provádíme veškeré zednické práce (betonování, zdění, omítky, štuky). Rekonstrukce bytů a koupelen na klíč. Pokládku obkladů a dlažeb. Montáž sádrokartonových příček a podhledů. Montáž minerálních podhledů. Malířské práce. Sanace balkonů, lodžií.

Adresa

Unčínská 1549
415 02 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71784551
  • Služby

Výrobky, činnosti

Veškeré zednické práce

- betonování, zdění, omítky, štuky

Kontaktní údaje

WWW: www.stark-jp.cz

Kontaktní osoba

Pavel Štark

Mobil: +420 608 522 714
E-mail: stark-jp@seznam.cz
Další firmy v oboru

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.