• Detail firmy

Pavel Špánik

Základní popis

Návrhy a správa počítačových sítí. Prodej, servis a instalace výpočetní techniky. Tvorba webových prezentací a aplikací. Pořádání školení.

Adresa

Pivovarská 3183
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71125108

Výrobky, činnosti

Návrhy a správa počítačových sítí. Prodej, servis

Návrhy a správa počítačových sítí. Prodej, servis a instalace výpočetní techniky. Tvorba webových prezentací a aplikací. Pořádání školení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@mk-comp.cz
WWW: www.mk-comp.cz

Kontaktní osoba

Pavel Špánik - Majitel

Mobil: 777 153 613
Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.