• Detail firmy

Pavel Šobr

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem skříněk a úložných prostorů pro kamiony a nákladní vozy. Nabízíme skříňky, police, odkládací stolky.

Adresa

Hostomice-Bezdědice 67
267 24 Hostomice pod Brdy

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76391507

Výrobky, činnosti

Úložné prostory pro kamiony

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@truckmachine.cz
WWW: www.truckmachine.cz

Kontaktní osoba

Pavel Šobr - Majitel

Mobil: +420 777 560 873
Další firmy v oboru

ŠROUBÁRNA MAREK s.r.o.

Naše společnost, s více než stoletou tradicí, se specializuje na zakázkovou kusovou výrobu drátů, niplů a paprsků do kol. Vyrábíme dráty do kol automobilů a motocyklů, a to včetně veteránů a historických kol. Naše produkty dodáváme nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí. Vyvážíme zejména na Slovensko, do Maďarska, Polska a ostatních států EU. Katalog výrobků naleznete na našich www stránkách.

FABOK spol. s r. o.

Zajišťujeme výrobu a servis speciálních komunálních nástaveb. Nabízíme tlakové kanalizační nástavby, sací nástavby, kombinované nástavby, ADR nástavby, výměnné nástavby, recyklační nástavby, kropicí nástavby, nástavby na pitnou vodu a další. Provádíme záruční i pozáruční servis. Dodáváme náhradní díly.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.