• Detail firmy

Pavel Slaboch

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti zabezpečení RD,bytů, kanceláří,firem. Návrhy a instalace elektronických zabezpečovacích systémů (EZS),kamerových systémů (CCTV),domácích audio a video telefonů (DT),vstupních systémů a datových sítí (DATA).www.alarmps.cz

Adresa

U Lesanky 370
252 18 Úhonice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76446115

Výrobky, činnosti

zabezpečení

Poskytujeme služby v oblasti zabezpečení RD,bytů, kanceláří,firem. Návrhy a instalace elektronických zabezpečovacích systémů (EZS),kamerových systémů

Kontaktní údaje

E-mail: alarmps@seznam.cz
WWW: www.alarmps.cz

Kontaktní osoba

Pavel Slaboch - Majitel

Telefon: +420 777 072 750
E-mail: alarmps@seznam.cz
Další firmy v oboru

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.