• Detail firmy

Pavel Škrla

Základní popis

Firma zabývající se realizací lité podlahy na klíč nazývaných jako anhydrit, anhydritová podlaha, anhydritové samonivelační potěry, cementová podlaha, cementová samonivelační podlaha, samonivelační potěry.

Adresa

Ratiboř 346
756 21 Ratiboř

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87212293
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- lité podlahy na klíč nazývaných jako anhydrit, anhydritová podlaha, anhydritové samonivelační potěry, cementová podlaha, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 392 744
E-mail: pavel@skrla-litepodlahy.cz
WWW: www.skrla-litepodlahy.cz

Kontaktní osoba

Pavel Škrla - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy