• Detail firmy

Pavel Šimral

Základní popis

Provádíme čištění a dezinfekce studní, úpravy vody na pitnou, instalace čerpadel i domovních vodáren, vnější vodoinstalace či montáže vodovodů.

Adresa

Pražská 2645
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49527720
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Provádíme čištění a dezinfekce studní, úpravy vody

Provádíme čištění a dezinfekce studní, úpravy vody na pitnou, instalace čerpadel i domovních vodáren, vnější vodoinstalace či montáže vodovodů.

Kontaktní údaje

E-mail: pavel.simral@seznam.cz

Kontaktní osoba

Pavel Šimral - Majitel

Mobil: +420 603 350 488
Další firmy v oboru

WODPOL Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe

WODPOL společnosti Technology Trading Company je výrobcem zařízení na úpravu vody v průmyslu. Používáme moderní technologie, které dokáží poradit s většinou otázek souvisejících s přípravou vody.

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.

LABORATOŘ PÍSEK

Poskytujeme služby akreditované mikrobiologické a chemické laboratoře. Provádíme chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vod, krmiv, kalů, půd, biomasy a dalších. Zajišťujeme svoz vzorků po celém území České republiky.