• Detail firmy

Pavel Simerský

Základní popis

Zabýváme se návrhy a stavbou kachlových kamen pro vytápění, krbů a instalací krbových vložek. Stavíme kachlové sporáky. Zajistíme rozvody tepla do ostatních místností domu. Provádíme rekonstrukce, opravy a údržby krbů a kamen.

Adresa

Nivy I 4229
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64458440
DIČ:  CZ7501234224
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavby a rekonstrukce kachlových kamen.

Výstavba kachlových kamen včetně návrhu. Provádíme také rekonstrukce, opravy a údržbu akumulačních kamen. Ekologické vytápění a tepelná pohoda.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 737 319 048
Mobil: +420 775 989 903
E-mail: info@kamnarstvi-zlin.eu
WWW: www.kamnarstvi-zlin.eu

Kontaktní osoba

Pavel Simerský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

P.P.H.U."MEDICAR"

Společnost '' Medicare '' existuje od roku 2005. Nabízíme k prodeji vstřikovače LPG / CNG a doplňky pro plynové sporáky. Na základě zkušeností v oboru na bázi jsme otevřeli naši společnost. Všechny druhy výrobků máme na skladě. Dlouhodobá spolupráce s našimi zákazníky nám umožnila rozvíjet trh. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, stejně jako s webovými stránkami.

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.